Een sportieve dag voor medewerkers van zwembaden

Sam-Zwem Drenthe organiseert een Aquafitness-dag voor medewerkers van zwembaden. De cursus wordt verzorgd in het zwembad Molenduinbad te Norg.
De cursus wordt gegeven op maandag 12 november 2018 van 8.30-15.30 uur in het Molenduinbad, Eenerstraat 52, 9331 HD te Norg. Tel: 0592-612812. De ontvangst is vanaf 8.30-9.00 uur. De lunch is bij de cursus inbegrepen
Voor wie
Op deze dag ervaar je een scala aan oefeningen die je aan je bestaande lessen kunt toevoegen. Ervaring wordt niet vereist. Ook is deze aquasport-dag zeer geschikt om kennis te maken met de aquasporten. En voor iedereen die een update in de Aqua Fitness kan gebruiken. Er wordt in 2 groepen gewerkt. Beide groepen doen hetzelfde. Je hoeft je niet voor een groep op te geven. De groepsindeling wordt bij de ontvangst in het zwembad gemaakt. De cursus bevat theorie- en praktijkonderdelen. Er wordt wel van iedereen een 100 % deelname verwacht !
Kataqua
De dag is in handen van het aquafitness-bedrijf Kataqua van Katrien Lemahieu. Zie ook www.kataqua.nl
De lesgevers op deze dag zijn Katrien Lemahieu en Elson dos Santos.
Inhoud
GROEP 1 | GROEP 2 | |||
8.30u-9.00u | Ontvangst | Ontvangst | ||
9.00u - 9.45u | Aqua T-Systeem senioren praktijk | Aqua T-Systeem senioren theorie | ||
10.00u - 11.00u | Circuit met oude / nieuwe / verrassende materialen | |||
11.15u - 12.00u | Aqua T-Systeem senioren theorie | lunch | ||
12.00u - 13.00u | lunch | Core & More (klein stukje theorie erbij) | ||
13.00u - 14.00u | Core & More (klein stukje theorie erbij) | Aqua T-Systeem senioren praktijk | ||
14.00u - 15.00u | HIIT versus H.E.A.T. (klein stukje theorie erbij) | |||
15.00u-15.30u | Afsluiting en omkleden |
Omschrijving van de inhoud
Aqua T-Systeem
Rekening houdende met de ‘klachten’ van de klant, bied je ze telkens 3 niveaus aan per oefening (leer hoe!) zodat een klant met bv schouderproblemen wel hoge intensiteit met benen kan doen, maar voor de armen een aangepaste oefening krijgt. Klanten met knie-klachten kunnen dan juist hogere intensiteit halen uit de arm-bewegingen en rustiger aan doen met de benen. Jij als lesgever biedt een algemene oefening aan, waarbij alle grote gewrichtsgordels centraal worden gesteld, met telkens 3 niveaus van uitvoeren. Ideaal voor gemixte seniorengroepen.
Circuit:Een keer theedoeken in de les? DrumSticks? Noodles? Wat doen we / wat kunnen we / wat willen we? Ervaar het hier en beleef het mee!
Core & More: alles wat in de buikgordel zit, de billen niet vergetende, is wat een klant graag wil trainen. Hoe je dat doet leer je hier, op een eenvoudige manier!
HIIT: High Intensity Interval versus H.E.A.T.: High Energy! Wat is jouw voorkeur? Wat vind de klant leuk? Wat kan je ermee? Een pittige Powerles die voor nieuwe ideeën kan zorgen! (Ook toe te passen in diep!)
Voor deze cursus kun je je opgeven door een mail te sturen naar: Mevrouw Henny Oosting via e-mail
Voor meer info: www.zwembadendrenthe.nl
Van medewerkers van zwembaden die lid zijn van Samzwem wordt een eigen bijdrage gevraagd van € 25,00 p.p. Graag overmaken naar: NL67RABO010.44.98404 t.n.v. Sam-Zwem, o.v.v “AquafitnessDag Norg”
Deelnemers van zwembaden die geen lid zijn, betalen €179,00 en ontvangen na inschrijving een factuur.
Opgeven kan tot maandag 22 oktober 2018. Bij de opgave graag de volgende gegevens doorgeven :
Naam :
Tel :
Emailadres :
Zwembad :